Phoebe Tonkin : Interview for Zap2It

2. října 2011 v 20:39 | Vampire´s Girls...píše Damie |  The Secret Circle - Interview
Phoebe Tonkin udělala rohovor s Zap2It. Přeložila jsem vám několik otázek. Celé interview naleznete ZDE.

Zap2it: Budeme vidět někdy měkší stranu Faye?
Phoebe: Myslím, že se dostaneme do jejího srdce. Je zavádějíci, má matku, která je jedina jako rodič a je horší nez Faye. Ona je zlo. Nemá si od koho brát příklad. Nemá otce, a protože její matka je ředitelka, nikdy se nedostala do potíží, protože když něco udělá, dostane se z toho a její matka to ututle. Její matka nechce vypadat špatně a nechce mít dceru ve vazbě.

Zap2It: Vztah medzi Dawn a Gaye vlastně vypadal v poslední epizóde velmi dobře.
Phoebe: Ano, jasně. Myslím, že nakonec to bude docela vážny boj o moc, ale Faye hodně vzhlíži k matce, což je místo, kde si myslím, že začína problém. Dawan je samozřejmě celkem mladá, takže si myslím, že jejich vztah je více jako mezi sestrami, než jako vztah mezi dcerou a matkou, protože Faye nedostala nikdy do problémů její matku.Neexistují žádne hranice, Dawn nikdy nepotrestala Faye. Faye si myslí, že jsou na stejné úrovni. Je zvyknutá na divokost.Zap2It: Viděly jsme trošku z jejího vztahu s Melissou. Jak ho vytvořit?
Phoebe: Myslím, že Faye vždy jenom šéfovala Melisse a Melissa nikdy neměla šanci projevit svůj názor. Jak serie pokračuje, tak Melissa začína vidět, jaké špatné věci dělá Faye lidem, začína si věřit a začne se trošku víc stavět Faye. Faye začne být trochu samostatnější a taky méně závislá na Melisse. Když teď Faye nestojí ani na jedné strašně, otevírá příběh trochu více, což jí dovoluje dovolit Cassie a Dianě, aby se také přidali do hry Bude hezké hrát Faye, která se více opře o Dianu a Cassie.

Zap2It: Ty a Britt jste spolubydlíci. Neomrzelo vás vídat se v práci i doma?
Phoebe: Je vtipné, že se to lidé stále ptají. Samozřejmě, máme hodně společných scén, ale máme hodně odlišné rozvrhy. Někdy mám pocit, že přešlo několik dnů a já ji neviděla. Pořád běhá dokola a má své psy, které musí vyvenčit. Je to příjemné, vrátit se domů a mít jí tam. Udělám šálek čaje a povídame si o celém dni. Pořád se jakžtakž stýkame v práci, kde jsme spolu. Jsme spolu 24 hodin denně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katherine.Pierce Katherine.Pierce | Web | 3. října 2011 v 14:39 | Reagovat

Dobrý rohovor =) .. Faye nebude tak zla jak vipadá aspoň podle mě ..

2 TSC Team (píše Trill) TSC Team (píše Trill) | Web | 3. října 2011 v 14:50 | Reagovat

Super, na měkčí stránku Faye se těším. I když je pro mě trochu nepředstavitelná :-D

3 ♥Anďa Sb♥ ♥Anďa Sb♥ | Web | 3. října 2011 v 17:49 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama