Prosinec 2011

The Secret Circle 1x12 Witness // Synopsis

31. prosince 2011 v 11:00 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Synopsis
JAKE SE VRACÍ A NABÍZÍ CASSIE MOŽNOST ZJISTIT CO SE STALO PŘED 16 LETY - Jake se vrací do přístavu Chance Harbor varovat Cassie, že pokud nezjistí, jak byl její otec zabit v lodi při požáru před 16 lety, tak se setká se stejnou smrtí. Tak navrhne, extrémně nebezpečnou metodu, kterou nakonec odhalí, co se stalo v ten osudný den, ale Adam a Diana mají podezření, že má postranní úmysly. Ve snaze zmocnit se síly se Charles a Dawn snaží na palubě dostat Ethana (Adam Harrington) jako spojence. Faye uvízne v nebezpečné situaci, když se jeden z přátele Leeho, Callum (Michael Graziadei) zastaví v obchodě.

JAKE RETURNS AND OFFERS CASSIE THE CHANCE TO FIND OUT WHAT HAPPENED 16 YEARS AGO - Jake returns to Chance Harbor to warn Cassie that unless they find out how her father was killed in the boat fire 16 years ago, she'll meet with the same death. He suggests an extremely dangerous method to finally uncover what happened on that fateful day, but Adam and Diana suspect he has ulterior motives. In an effort to usurp the other, both Charles and Dawn try to get Ethan (Adam Harrington) on board as an ally. Faye gets trapped in a dangerous situation when one of Lee's friends, Callum (Michael Graziadei) stops by the shop.

The Secret Circle 1x11 Fire/Ice // Stills

31. prosince 2011 v 10:39 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Updates Gallery
Objevily se už i stillsky k 11. episodě The Secret Circle s názvem Fire/Ice, na fotkách je Faye s hostující hvězdou Damonem Greyem, který hraje Leeho a můžete ho znát třeba ze seriálu The Nine Lives of Chloe King.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Secret Circle » 1.season » Stills » 1x11 Fire/Ice

The Secret Circle 1x11 Fire/Ice // Synopsis

26. prosince 2011 v 23:09 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Synopsis
FAEYNO PÁTRÁNÍ PO SÍLE OHROŽUJE KRUH - Cassie žádá Adama o pomoc, když se chce podívat do otcovy minulosti a jejich hledání je zavede na děsivě známé místo. To také znovu roznítí dávnou lásku, když Adam, nadšený, že tráví čas s Cassie, ji pozve na Fire/Ice ples. Ale kvůli jejímu přátelství s Dianou je Cassie nucena dát překvapivou odpověď. Ve snaze Ethana (Adam Harrington) být lepším otcem, a k Adamově zděšení se nabízí jako garde na ples. Faye žádá Leeho, aby jí pomohl s kouzlem, které by jí poskytlo individuální magii. Bohužel, kouzlo má nějaké vedlejší děsivé účinky, že téměř zničí Kruh.

FAYE'S QUEST FOR POWER THREATENS THE CIRCLE - Cassie asks Adam for help when she wants to look into her father's past, and their search leads them to an eerily familiar place. It also rekindles an old flame when Adam, thrilled to be spending time with Cassie again, asks her to the Fire and Ice dance. But because of her friendship with Diana Cassie is forced to give a surprising response. In an effort to be a better father, Ethan (Adam Harrington) offers to chaperone the dance, much to Adam's dismay. Faye asks Lee to help her with a spell that would grant her individual magic. Unfortunately, the spell has some terrifying side effects that nearly destroy the Circle.

The Secret Circle // Gallery updates #17

23. prosince 2011 v 21:49 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Updates Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Secret Circle » Stills » 1.season » 1x10 Darkness
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Secret Circle » Promotional Photos » 1.season

The Secret Circle 1x10 Darkness // Webclip

23. prosince 2011 v 20:19 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle(1.season)-Webclips

Cassie: A ty si myslíš, že to můžeš vzít zpět, jako by se nic nestalo?
Jake: Ne, je třeba mluvit o černé magii.
Cassie: Jo, myslela jsem na to, co jsi řekl. Co mohu ovládat.
Jake: Nemyslím kontrolu. To je důvod, proč jsem přišel.
Cassie: Ale ty jsi mi řekl, že bych mohla! Říkal jsi, že jsem dobrý člověk a já jsem schopná to ovládat!
Jake: Ne Zlo je zlo. Chtěl jsem pomoct. Pravdou je, že to nikdo nemůže ovládat.
Cassie: Myslíš, že jsem špatná?
Jake: To říct nemůžu. Víš to velmi dobře. Máš zlou krev. Krev Balcoin. Krve z ďábla.

People’s Choice 2012 // CW Preview Clip

23. prosince 2011 v 20:18 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - News
CW vydala náhled klipu z People´s Choice Awards 2012, obsahující všechny CW kandidáty.
Hlasujte pro The Secret Circle! :))
>> VOTE HERE <<

The Secret Circle 1x10 Darkness // Synopsis

15. prosince 2011 v 19:39 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Synopsis
CASSIE ODHALÍ JEJÍ NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ; STEFANIE KRAMER a GREY DAMON (hostující hvězdy) - Cassie se obrátí na Adama, když odhalí tajemství o sobě, které potřebuje utajit před Kruhem, včetně Diany. Mezitím je Diana nadšená, když jí babička Kate (Stefanie Kramer, "Hunter"), pozve na návštěvu, ale Charles svoji matku Kate podezřívá, protože má neobvyklý zájem o Cassie. Mezitím, Faye rekrutuje tajemného cizince jménem Lee (Grey Damon, "Friday Night Lights"), aby jí pomohl s kouzlem, které by mohlo navždy změnit rovnováhu kruhu.

CASSIE REVEALS HER DEEPEST SECRET YET; STEFANIE KRAMER AND GREY DAMON GUEST STAR - Cassie turns to Adam when she uncovers a secret about herself that she needs kept from the rest of the Circle, including Diana. Meanwhile, Diana is thrilled when her grandmother Kate (Stefanie Kramer, "Hunter") drops in for a visit, but Charles is suspicious of his mother's motives after Kate takes an unusual interest in Cassie. Meanwhile, Faye recruits a mysterious stranger named Lee (Grey Damon, "Friday Night Lights") to help her with a spell that could change the balance of the Circle forever.

The Secret Circle cast // CW Promo video "Cwingo"

15. prosince 2011 v 17:59 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle cast - Videos
Britt Robertson, Phoebe Tonkin, Thomas Dekker a mnoho dalších hvězd CW, v tomto krátkém videu podporuje novou herní online stránku, kterou naleznete na CW, "Cwingo", bohužel je k dispozici jen pro USA.

Phoebe Tonkin // “Don´t Let Go” Video

12. prosince 2011 v 19:19 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  Phoebe Tonkin - Videos
Phoebe Tonkin pracovala v hudebním videu Milese Fishera s názvem "Don´t Let Go" (Nepouštěj), kde vystupuje jako hlavní postava. Tady je officiální upoutávka na video:

Attendance (5.12. 2011 - 11.12. 2011)

12. prosince 2011 v 18:42 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  Attendance
Navstevnost za minuly tyden (5.12. 2011 - 11.12. 2011) je:
Pondeli: 36
Utery: 34
Streda: 56
Ctvrtek: 49
Patek: 53
Sobota: 69
Nedele: 52

Celkem: 349 = Na to, že nebyli tenhle týden žádné novinky tak je super, děkujeme:)