The Secret Circle 1x15 Return // Synopsis

30. ledna 2012 v 16:49 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥ |  The Secret Circle - Synopsis
CASSIINA MINULOST SE VRACÍ ABY JÍ DĚSILA - Cassie je ohromená, když se známá, zlá postava z její minulosti objeví na jejím prahu (hostující hvězda Joe Lando, "Dr. Quinn Medicine Woman"). Nicméně, její překvapení, se rychle změní na podezření, když ji žádá, aby vrátila medailon nalezený v troskách po požáru, který zabil jejich rodiče. Cassie se vzpouzí, ale je zajata Ebenem a jeho skupinou lovců čarodějnic. Jake nabízí obchod na záchranu Cassie a když si Adam uvědomí, že jsou v maléru vyvolá Kruh. Zatím, Faye a Diana jsou znepokojeni, když Melissa začíná trávit více času s Callumem.

CASSIE'S PAST COMES BACK TO HAUNT HER - Cassie is stunned when a notoriously evil figure from her past shows up on her doorstep (guest star Joe Lando, "Dr. Quinn Medicine Woman"). However, her surprise quickly turns to suspicion when he asks her to return the medallion she found in the wreckage of the fire that killed their parents. Cassie storms off but is captured by Eben and his band of witch hunters. Jake (Chris Zylka) offers to trade himself for Cassie's freedom and when Adam realizes they're in trouble he calls the Circle. Meanwhile, Faye and Diana are concerned when Melissa starts spending more time with Callum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fill Fill | Web | 30. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

Ahoj, máš opravdu zajímavě hezký blog.
Já se se svým blogem pomalu po dlouhé době rozjíždím, myslím si, že by tě to mohlo zajímat. Nic by ti to neudělalo. Stačí jen kliknutí na můj článek zde: http://skvelypokemon.blog.cz/1201/pokemon-mystery-adventures-registrace
Pokud bys chtěl/a,můžeš se i přihlásit, v tom ti nebráním. Zabere to jen pár vteřin.Pokud bych se krásně rozjel (mám dobré kvality - rekord 529 návštěv za den) a ty mi pomůžeš s touto návštěvností, zajistím ti propagaci v článku V.I.P. Tak neváhej a přijď se podívat! Krásný zbytek dne ti přeje Fill :-)

2 Leyla Leyla | Web | 30. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

nové díly asi nebudou že ne ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama