Eve´s Diary

Eve´s Diary 3

21. května 2012 v 19:44 | píše Eve
aneb co dělat, omluvit se? Já nevím, děsně mě to poslední dobou mrzí. SCS byl po dlouhé době blog, který jsem opravdu s nadšením aktualizovala. Těšila se na nové epizody seriálu a všeho. Je to trochu těžké, když víte že ten seriál teď končí, upřímně. Byla jsem hloupá že jsem peticím dávala naděje. 10 000 lidí? A ještě z okolních zemí? Lidi, vzbuďme se je to sakra málo a my si CW nenaladíme takže sledovanosti pomoct nemůžeme. Mrzí mě to že to takhle říkám, ale potřebovala jsem ze sebe vyndat pravdu. Je pro mě vážně špatné číst popisy pěti nových CW seriálů, u kterých si rozhodně nemyslím že by sklízeli extra úspěch. Petice dávají kapku ale vážně malou, ale jak je těžké číst si to kdy se co bude vysílat a TSC tam není? Místo TSC je tam teď nějáký seriál, který bude mít maximálně takovou sledovanost jako TSC a ještě menší. A co to je teď? Jediné seriály které teď mají velký úspěch je PLL a TVD (Vynechávám seriály jako HIMYM), já vím že jich je víc ale tohle je jediné pořádně známe co znám /Jsem hloupá lidi :D/. Kde jsou ty staré časy? Úplně si vzpomínám jak jsem se koukala na Gilmorovi Děvčata a neustále neuměla vyslovit Lorelai /Dodneška to neumím vyslovit a pořádně nevím jak se to píše/, nebo kdy jsem byla závislá na Lost /Jsem šílenec, ten seriál jsem milovala/. Brm, to byl deníček, je nesmyslný prostě jsem se jenom potřebovala vypovídat. Omlouvám se Affs. A TO HODNĚ! Prozatím, Eve.

Eve´s Diary 2

11. května 2012 v 18:50 | píše Eve
Dostala jsem chuť někde vylít dojmy z epizody. Nedalo mi to totiž, a stáhla jsem si díl už dnes a měla jsem velké štěstí. Protože BS Player mi nabídl titulky, české, a byli to jediné titulky co tam byli takže fakt super =D! Nebudu spoilerovat, jelikož by to bylo nefér vůči těm co finálovou epizodu neviděli. Upřímně, po tomhle díle chci další sérii. Protože by mohla být vážně zajímavá. Napadali mě šílené teorie! Co když přijde šest dalších členů a budou dvanáctičlený kruh jako je to v knize? Co se stane s Dianou? Jsem zvědavá, vážně. Netuším proč ale Cassie mi v téhle epizodě přišla občas posedlá a to kruhem. Omlouvám se fanouškům, třeba je to jenom pocit, už od začátku totiž Cassie není zrovna moje oblíbenkyně. Prokázalo se mi to, v čem jsem si byla jistá, jestli tenhle seriál skončí, skončí i moje oblíbené postavy, Faye a Jake. Jsem ráda že jsou spolu, to není ani tajemstvím =D. Víte, tak moc si přeju aby tenhle díl měl včera skvělou sledovanost.
Family byla prostě nejlepší epizoda, když pomenu pár mích oblíbenců, jako Masked a Curse. To je takoví nesmyslný text. Jestli se objeví nějáká novinka, hned jí přidám ;)..

Nová adminka Eve

16. dubna 2012 v 17:28 | píše Eve
Ahoj! Takže, dneškem jsem tady na blogu nová adminka - Eve. Studuju na základní škole :D! TSC sleduju od samého začátku, nejraději mám Faye a Jaka (+ Nicka), četla jsem i knížky který jsou vážně úžasný jako seriál! :D. Mimo TSC sleduju ještě PLL a TVD :) a ták. To bylo krátce pro úvod :D. Kontakt na mě, dávám ICQ ale jenom vyjmečně a na požádání :D!! K článku vám přiložím po dlouhém hledání video. Nevím proč ale tohle mi vyhovovalo (Asi hlavně protože tam nehrála žádná techno hudba a nebo protože půlku videa nezabírala Cassie). Tak si ho užijte a já jdu přidat novinky! :)
 
 

Reklama