The Secret Circle(1.season)-Behind the scene

The Secret Circle 1x15 Return // Cast Preview

17. února 2012 v 19:20 | píše Drew.

Shelley Henning: Velký kus skládačky se vraci do Chance Harbor
Chris Zylka: Jeden z nejhorších čarodějů všech dob.
Phoebe Tonkin: Já nevím, proč se vrátil a tak znendan objevil.

John: Ahoj , Cassie, jsem tvůj otec.

The Secret Circle // Behind The Scenes

16. února 2012 v 19:02 | pise Drew.
Britt Robertson: Kdybych měla poradit Cassie, bylo by to to aby přestala chodit tam kam to nezna - v tomto pripade do neznameho lesa . Protoze pak vetsinou nasleduje neco co vede k umrti na kousicky. Takže bych řekla: zastavte Cassie Blake!
Phoebe Tonkin: Pokud bych měla radit svému charakteru tak aby nikomu nevěřila , zejména klukum, kteří mají podivné garáže a ví jen velmi málo o magii.
Thomas Dekker: Já bych řekl, že Adam musí být méně zaslepený svou přitažlivostí k ostatním lidem a zaměřit se více na své temné stránky. Myslím, že Adam je trochu oslepen dobrem a proto nepozna lidi co v sobe skryvaji zlo .
Gale Harold: Co bych měl poradit s Charlesem ? Mel by si davam mnohem vetsi pozor a spokojit se s tim , ze veci obcas nevyjdou .
Jessica P Kennedy: Pokud bych měla poradit Melisse, tak bych ji rekla, že je uzasna . A ,ze by mela hledat utechu u muzu a ne v sexu a drogach , ale to, co potřebuje, je pochopit sama sebe , což je více než dost. Pokud máte rádi sami sebe, jste o krok před ostatnimi , i když vam nikdo nerozumí.
 
 

Reklama