The Secret Circle - Books

Tajný Kruh 3 / Moc

4. prosince 2011 v 12:59 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥
Název: Tajný Kruh Moc
Podnázev: Kniha třetí
Autor: L.J.Smith
V prodeji od: 5.12.2011
Počet stran: 232
Popis: NENECHTE SI UJÍT DRAMATICKÉ VYVRCHOLENÍ ČARODĚJNICKÉ TRILOGIE! Cassiino strašlivé tajemství bylo odhaleno a bojí se, že se od ní Diana odvrátí… přitom právě nyní se Tajný kruh musí spojit v boji proti největšímu nepříteli ze všech, a proto je Cassie nucena obětovat svou lásku a zavrhnout svou spřízněnou duši. Ale může vůbec v tak děsivé bitvě mezi dobrem a zlem někdo zvítězit?

Tajný Kruh 2 / Otrokyně

2. listopadu 2011 v 18:36 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥
Název: Tajný Kruh Otrokyně
Podnázev: Kniha druhá
Autor: L.J.Smith
V prodeji od: 26.07.2011
Počet Stran: 224
Popis: Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek! Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu?

Tajný Kruh 1 / Zasvěcení

2. listopadu 2011 v 17:14 | Vampire´s Girls...píše ♥katie♥
Název: Tajný Kruh Zasvěcení
Podnázev: Kniha první
Autor: L.J.Smith
V prodeji od: 10.02.2011
Počet Stran: 232
Popis: První díl nové trilogie od autorky populárních Upířích deníků! Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.
 
 

Reklama