The Secret Circle - News

Co by se dělo ve druhé sérii?

13. května 2012 v 9:22 | píše Eve
The Secret Circle má silné základny fanoušků. V petici na Twitteru je už přes 8 000 fanoušků! Předtím než byl potvrzený konec TSC, se objevilo to, co by se dělo v druhé sérii. A tak si to pojďme přečíst. Doufejme že petice pomohou a CW se zamyslí. Bylo pět bodů, ale tři mi nedávali smysl. Omlouvám sse za případné chyby
1. Faye zjistí, že má své osobní kouzla. Phoebe Tonkin požádal Millera, aby Faye "Matilda" měla moment ve finále a oslava volného kouzlení s Melissou - ale je to televize, a oslava nemůže trvat příliš dlouho. "Příští rok bude kruh zcela zlomený," říká Miller. "Faye bude velmi rychle vyčerpá." protože jí to nebude stačit, zejména proto že Cassie a Diana mají mnohem větší sílu než ona.
2. Balcoin děti - chystá se přidat zcela nový prvek show. Ten výstřel ze čtyř postav s výhledem na Chance Harbor byl perfektní vtip. Takže, jaký druh lidí bude tyto nové znaky být? "Sexy A., B. sexy, a C., zajímavé," směje se Miller. "Tyto čtyři znaky nejsou všechny Balcoin. Najdeme, že tento cíl uvedení dokonalého kruhu nebude tak jednoduché, jak Blackwell doufal. Budoucnost přinese nějaké morální dvojznačnost k bitvě mezi dobrem a zlem v Chance Harbor v době, kdy se čarodějnice, které máme, na křižovatce s vlastním smyslem pro dobro a zlo. Bude to zejména zajímavé pro Faye. "Bude základním pilířem mezi těmito dětmi Balcoin přicházejí a stávajícím prostředím. Bude usilovat o co Balcoini, ona bude využívat Balcoiny a jejich sílu velmi manipulativní způsobem."

TSC končí, ale zapište se do peticí! // TSC ends, but to write the petition!

12. května 2012 v 12:41 | píše Eve
Zazvonil zvonec a TSC je konec. CW mělo letos co se týče sledovanosti krizi a čtyři seriály to měli nejisté, Hart of Dixie, Nikita, The Secret Circle a Ringer. První dva seriály dostali šanci. TSC a Ringer ale ne. Je to beznadějné, nejspíš. Ale, ať už to bude fungovat nebo ne, zapište se do peticí ZDE a ZDE.

ENG: Bell rang and the TSC is the end. CW had this audience in terms of crisis and the four series that were uncertain, Hart of Dixie, Nikita, The Secret Circle and Ringer. The first two series were given the chance. Ringer and TSC but no. It's hopeless, probably. But whether it will work or not, write to the petition HERE and HERE.

Čísla sledovanosti se zvyšují a TSC má šanci na obnovení

6. května 2012 v 17:42 | píše Eve
CZ: Jak jsem včera psala o nejistém pokračování, jako to ze začátku vypadalo špatně, dnes to vypadá mnohem růžověji! Z vyjmenovaných seriálů - TSC, Ringer, Hart of Dixie a Nikita je na tom TSC společně s Hart of Dixie nejlépe, jak jsem se dnes dočetla, TSC sklízí z vyjmenovaných seriálů od diváků největší úspěch. Svědčí o tom také tabulky sledovanosti kde se oproti minulému týdnu čísla TSC zvedli. Zlomem, nejspíš bude finální epizoda.

ENG: As I wrote yesterday about the continuation of an uncertain, as it seemed wrong from the beginning, now it looks much růžověji! The series listed - TSC, Ringer, Hart of Dixie, and Nikita is doing with TSC Hart of Dixie as best as I finished reading today, reaping the TSC series listed from the largest audience success. Evidenced by the table where the audience from last week TSC numbers rose. Turning point, probably will be the final episode.

Pokračování The Secret Circle není jisté

5. května 2012 v 10:29 | píše Eve
CZ: O TSC se pořád bloumá. Tento článek píšu pouze pro to, že jsem se ve většině diskuzí dočetla že TSC už má potvrzený konec. Ale to není pravda. Další série na CW mají jisté TVD, 90210, Supernatural a Gossip Girl. CW se ale stále nevyjádřila o pokračování The Secret Circle, Ringer a Hart of Dixie. Pravdu o TSC se nejspíš dozvíme příští čtvrtek ve finále první řady.

ENG: The TSC still wanders. I am writing this only for the fact that I had read in most of the discussions that TSC has already confirmed the end. But that's not true. Another series on the CW have certain TVD, 90210, Supernatural and Gossip Girl. CW still did not comment on the continuation of The Secret Circle, Ringer and Hart of Dixie. The truth about TSC will probably learn next Thursday in the finals of the first row.

The Secret Circle 1x14 "Valentine" // 15 thing we know about this episode

13. února 2012 v 13:32 | pise Drew.
  1. Medailon jako nová forma GPS pro otce, kteří hledají své děti, nebo naopak.
  2. "To je ale náhoda"
  3. Absolutně si nevšimnete, že kousek od vás stojí osoba zahalená v kápi.
  4. Jaká romantika! Místo růží raději přineste jednookou strašidelnou hlavu nabodnutou na klacku! Dívku to jistě potěší.
  5. Lovci čarodějnic nepotřebují zvonit, nebo snad mít klíč.

TVGuids about The Secret Circle // 1x14 " Valentine "

13. února 2012 v 9:40 | pise Drew.
TVGuids právě vydala údaje o epizodě, která se vysílala ve čtvrtek večer v Americe, hovoříme o epizodě 1x 14 - "Valentine", kterou vidělo více než 1,77 milionu diváků.Série se stále řadí jako druhá nejsledovanější série po Vampire Diaries na CW. Z toho plyne , ze se navstevnost zvysila o 0.2 mil. lidi !The Secret Circle // 15 thing we know about 1x13 "Medallion"

9. února 2012 v 15:17 | píše Drew.

  1. Medailon dokáže vyvolat v suterénu vašeho domu bez problémů vichřici.
  2. Pár starých židlí vás ochrání před lovci čarodějnic.
  3. Normální čarodějnický postup: Pozvat cizí osobu do domu a prozradit jí všechno, co by neměla vědět.
  4. Pohled na sušenky vás jistě rozbrečí.

Promo: “The Secret Circle ritorna in UK su Sky Living”

7. února 2012 v 18:55 | píše Drew.
Ve středu 15. unora, se po vánoční pauze, opět TSC vrátí na obrazovky anglických diváků , v televizi Sky Living HD . Přibudou nové díly a zde je magické promo :)

TVGuids about The Secret Circle // 1x13 - "Medallion"

6. února 2012 v 15:00 | píše Drew.

TVGuids právě vydala údaje o epizodě, která se vysílala ve čtvrtek večer v Americe, hovoříme o epizodě 1x 13 - "Medallion", kterou vidělo více než 1,75 milionu diváků.Série se stále řadí jako druhá nejsledovanější série po Vampire Diaries na CW.

imagebam.com

New LoveStory ? // Lucy Hale + Chris Zylka

4. února 2012 v 12:40 | Drew.

Že by se nám zde rýsoval nový pár seriálových snů ? Ano ! Je tomu opravdu tak , herci ze seriálů Pretty Little Liars a The Secret Circle se dali dohromady ! Lucy a Chris spolu vypadají opravdu šťastně - provalilo se to asi tak , že každý z nich si aktualizuje twitter svými fotkami a najednou se objevili i tyto ! Tak snad jim to dlouho vydrží :)
( ta poslední je ze společného oběda 22.1.2012 v L.A. )

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jejich vztah jen podrhuje fakt , že jeho seriálová kolegyně -" Cassie " - napsala na twitter zprávu

CZ : Vidím , že můj kolega Chris Zylka si užívá svou malou roztomilou chvilku s Lucy Hale ! Gratuluji a přeji hodněhodněhodně štěstí !

EN : I see my costar Chris Zylka is having a pretty little time with Lucy Hale ! Cograts on all the happyhappyjoyjoy !

 
 

Reklama